Bizi Arayın
0090 534 777 37 50
Pazartesi-Cuma
08:00-17:00
Hakkımızda
kimyayı etrafınızda her yerde bulabilirsiniz. Sadece bir durup düşünün. Doğal veya yapay, aklınıza gelebilecek her şeyin bilimde yapılan keşiflerle var olduğundan emin olabilirsiniz. Ampuller? Kimya. Arabaya yakıt koymak? Kimya. Yumurta kızartma? Kimya. Yemek yaparken kimyasal tepkimeleri kendi gözlerinizle görebilirsiniz.
15 Yılı Aşkın Tecrübe ile Size Güven Vermekteyiz..

Gerçekten kimyanın hayatımızda oynadığı rol çok büyüktür. Biz de bu alanda gördüğümüz atom ve moleküllerden oluşuyoruz. Kimya; nefes alma, görme, hareket etme ve yeme şeklimizi inceleyen biyolojiyi de kapsıyor.

Bu nedenle kimya dersinizden ne kadar nefret ettiğinizi, çok sıkıcı veya anlamsız bir ders olduğunu düşünecek olursanız bu gördüğünüz konuların yaşadığımız dünyanın temelini oluşturduğunu hatırlayın. Kimya anlamsız olmaktan çok uzaktır.

Bunu kanıtlamak için ders kitaplarının dışına çıkıp kimya dünyasının o ilginç dünyasına daldık. Sadece fonksiyonel gruplar, atom yapıları, asitler ve bazlardan oluşmayan bir giriş hazırladık. Bu makalede kimya nedir kısaca açıkladık. Görecekleriniz lise kimyası olmasa da kimyanın aslında eğlenceli olduğunu gösterecek nitelikte!

Misyonumuz
Vizyonumuz
Kalite Politikamız
© 2021 FirmaAdınız. Tüm Hakları Saklıdır.
Bizi Arayın
0090 534 777 37 50
E-posta
info@ossokimya.com